Akceptowalne formy płatności:
  • przelew tradycyjny
  • za pobraniem
    Bramka płatności on-line
  • Raty – więcej informacji tutaj
  Za zakupy można zapłacić przez imoje. Dostępne metody płatności to szybkie przelewy online, BLIK, karty oraz innowacyjna metoda zakupów online „Kup teraz, zapłać w ciągu 21 dni” z Twisto. imoje to pierwsze bankowe płatności online. Usługa świadczona jest przez ING Bank Śląski dla klientów wszystkich banków. Więcej o imoje można przeczytać na https://imoje.pl/.
  •  Twisto to innowacyjna metoda zakupów on-line, która łamie dotychczasowe standardy! Rób zakupy bez ryzyka zamrożenia swoich środków do czasu aż dostaniesz produkt w swoje ręce – Twisto zapłaci za Twoje zamówienie, a Ty możesz spłacić swoje zobowiązanie w ciągu aż 21 dni.Więcej o Twisto można przeczytać na https://www.twisto.pl/.
Jak to działa? Metoda zakupu z Twisto jest dostępna w imoje. Gdy składając zamówienie wybierzesz opcję zakupu z Twisto (po uprzednim wybraniu imoje), masz dodatkowe 21 dni na zapoznanie się z produktem i dokonanie płatności wtedy, gdy jest Ci wygodnie. Możesz go spokojnie sprawdzić w domowym zaciszu i obejrzeć z każdej strony. Pamiętaj, że aby skorzystać z Twisto należy podać prawdziwy, pełny adres – Nikita inaczej nie będzie w stanie pozytywnie Cię zweryfikować. To się tyczy także sytuacji, w których wybierasz metodę dostawy do Paczkomatu lub do sklepu. Co gdy chcę zwrócić produkt? Jeżeli wybrany przez Ciebie produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, wyślij go na podany adres. Nie spłacaj zobowiązania do Twisto w takim przypadku. Jak tylko otrzymamy zwrócone zamówienie, przekażemy informację do Twisto i twoje zobowiązanie zostanie anulowane. Jeżeli zwracasz tylko część zamówienia, poczekaj aż Twisto przekaże Ci skorygowane zobowiązanie do zapłaty. Jakie są główne zalety zakupu z Twisto? Szybki zakup. Jeden klik i gotowe! Bez rejestracji, zbędnych formularzy, podawania wrażliwych danych. Bezpieczeństwo. Robiąc zakupy w miejscach publicznych, nie musisz martwić się o podawanie wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej. Komfort zakupów. Nie chcesz kupić kota w worku? Kup z Twisto i sprawdź